Lider w Technologii Orgonu i Radionice!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
         Fitness, Sportu, Kulturystyki
              Tworzenia Przyszłości,
                   Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria


Generatory Orgonu - Welz Chi Generators


Służą do energetyzowania siebie oraz wzbogacania w dodatkową energię wszelkich działań na odległość. Mogą być używane w zestawieniu z programami radionicznymi, jak i starszego typu urządzeniami radionicznymi (wszelkiego rodzaju urządzenia nie wyposażone w Welz Chi Generator) Wszystkie urządzenia radioniczne produkcji HSCTI mają wbudowany generator orgonu (Wlelz Chi Generator).


LPOG 2400 DL = Generator Orgonu Niskiej Częstotliwości - deLuxe


Średniej Klasy Welz Chi Generator,wyposażony w łoże promiennika, srebrną rurkę wylotu, dysk transferowy, wbudowany regulator napięcia, gotowy do użycia. LPOG 2400 DL posiada 6 ustawień częstotliwości niskiego poziomu,oraz możliwość płynnej regulacji.

orgone generator


LPOG 2400 DL z dyskiem transferowym (w komplecie)

Theta 3.5 HZ -- Super Learning, szczególnie do nauki języków
Theta 6.3 Hz -- Super Learning oraz Poprawa Zdolności zapamiętywania
Alpha 7.83 Hz -- Rezonans Ziemi! Inwencja, Kreatywność
Alpha 7.0 Hz -- pobudzanie ESP (Extra Sensory Projection)
Alpha 12.0 Hz -- "Uziemienie" Siebie
Beta 14.1 Hz -- Wzmaganie wydajności w codziennej aktywności, mentalna i fizyczna energia 
Płynna regulacja, zakres 0.5 - 90Hz


Niskie Częstotliwości, Urządzenia Do Kontroli Umysłu i LPOG 2400 DL

Jedną z najskuteczniejszych metod wpływania na własny rozwój duchowy jest wykorzystanie Generatora Welz'a, którego działanie oparte jest najnowszej wiedzy dotyczącej charakterystyki działania ludzkiego mózgu. Ogólnie wiadomym jest, że każda myśl, odczucie czy doświadczany poziom świadomości wywołuje określoną częstotliwość fal w odpowiednich obszarach mózgu.
W związku z tym faktem, możliwym jest wywoływanie poziomu świadomości, który powinien być osiągnięty, poprzez kontrolę fal mózgowych.

Metoda kontrolowania częstotliwości fal mózgu ma swój początek w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedy właśnie naukowcy odkryli że możliwym jest wywoływanie określonych stanów świadomości (alfa, beta, theta, delta) za pomocą stymulacji światłem i/lub dźwiękiem. Przez dziesięciolecia, aż do dnia dzisiejszego różnej maści guru wykorzystują powtarzające się impulsy dźwiękowe, bardzo często na płaszczyźnie podświadomości, w celu wywołania szczególnego "przywiązania" do głoszonych teorii.

Znacznie wcześniej, szamani używali monotonnych, powtarzających się rytmów bębnów o niskiej częstotliwości, w celu wywołania u uczestników obrzędu odmiennych stanów świadomości, prowadzących do doświadczeń niemożliwych do osiągnięcia w stanie "normalnej" aktywności życiowej.

W naszych czasach, tego typu rytm używany jest bardzo często w sytuacjach, kiedy celem jest szczególne zwrócenie naszej uwagi na konkretne wydarzenie, jak np. pokaz mody, reklamy telewizyjne, wydarzenia religijne czy wojskowy trening.

Obecnie, na rynku znajduje się bardzo wiele wysokiej klasy urządzeń do wpływania na czynność mózgu za pomocą światła i dźwięku. Stymulują one mózg pośrednio za pomocą impulsów świetlnych, których źródłem są okulary o specjalnej konstrukcji i fal dźwiękowych dostarczanych poprzez stereofoniczne słuchawki. Są one skuteczne, jednakże działanie ich ustępuje w momencie zdjęcia z głowy słuchawek i okularów.

Oczywistym jest, że niemożliwym jest używanie tego typu urządzeń w sytuacjach, kiedy są one naprawdę potrzebne: na ważnym spotkaniu biznesowym, wydarzeniu sportowym czy randce.
Także w zaciszu domowym raczej trudnym jest pisanie czy tworzenie np. obrazów z tego typu urządzeniami na głowie.


Tej podstawowej wady pozbawiony jest LPOG 2400DL!!! Co powoduje że możliwości jego wykorzystania są praktycznie niczym nieograniczone!!!
Po prostu należy ustawić żądaną częstotliwość: alfa, beta , theta czy delta i w chwili kiedy znajdziemy się w polu Orgonu o Niskiej Częstotliwości Pulsowania mózg dostosuje się do niej prawie natychmiast. Dzieje się tak, ponieważ energia orgonu jest pochłaniana praktycznie przez każdą komórkę ciała.

Drugą unikalną cechą tego urządzenia jest fakt że energia ta może być przesyłana praktycznie na dowolną odległość bez żadnych strat!!!
Wystarczy tylko użyć strukturalnego łącza jakim jest dysk transferowy lub którykolwiek ze specjalnych wzmacniaczy mocy, włożyć go do kieszeni, ustawić LPOG 2400 DL na żądaną częstotliwość i iść na spotkanie, na trening czy gdziekolwiek indziej. Nikt nie jest wstanie zauważyć że używa się tak zaawansowanej i wysublimowanej technologii.

W celu zwiększenia kontroli nad wykonywanymi działaniami można użyć w zestawieniu z LPOG 2400DL filtry archetypowe lub astrologiczne, programy radioniczne: RI 2400 CD lub 2000 CD Power Radionic Program i/lub specjalistyczne wzmacniacze mocy.

Naturalnie, każde urządzenia radioniczne, które zostanie umieszczone w polu działania LPOG 2400 DL lub jakiegokolwiek innego Generatora Welz'a będzie znacznie bardziej efektywne. Będzie to po prostu urządzenie radioniczne zasilane energią życia!!!

Podręcznik dostarczany wraz z urządzeniem dogłębnie opisuje metody wykorzystania tego urządzenia.

rozmiar: 27,5 x 15,7 x 6,8 cm.

Sugerowane Zestawienia Sprzętu i Ich Wykorzystanie

© 1996 Hyper Space Communications & Technologies Inc.