Lider w Technologii Orgonu i Radionice!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
        Fitness, Sportu, Kulturystyki
             Tworzenia Przyszłości,
                  Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria

Generatory Orgonu - Welz Chi Generators
Służą do energetyzowania siebie oraz wzbogacania w dodatkową energię wszelkich działań na odległość. Mogą być używane w zestawieniu z programami radionicznymi, jak i starszego typu urządzeniami radionicznymi (wszelkiego rodzaju urządzenia nie wyposażone w Welz Chi Generator) Wszystkie urządzenia radioniczne produkcji HSCTI mają wbudowany generator orgonu (Wlelz Chi Generator).
JU 99 CE = Junior 99 Chi Energizer
Niedrogi Generator Energii Chi
junior chi energizer
The JU 99 CE with Transfer Couple
(Transfer Couple not included)

JU 99 jest najmniejszym, oferowanym przez naszą firmę Generatorem Orgonu, przeznaczonym do osobistego użycia, za niezwykle niską cenę. To niezwykłe urządzenie posiada wszystkie podstawowe elementy stosowane w urządzeniach wyższej klasy. Jego doskonałe właściwości pozwalają rozpocząć pracę z energia tym, których jeszcze nie stać na droższe, mocniejsze i bardziej wszechstronne urządzenie, ale którzy bardzo poważnie myślą o wprowadzenie magii sukcesu do swojego życia; którzy są gotowi rozpocząć pracę skierowaną na sukces, wzajemne pozytywne relacje, samodoskonalenie, spokój umysłu i szczęście.

Na początek JU 99 CE jest doskonałym wyborem umożliwiającym pracę z energią i technikami relaksacyjnymi na podstawowym poziomie. JU 99 jest poręczny in łatwy w użyciu praktycznie dla każdego. Może to być najważniejszy "sprzęt domowego użytku" w Państwa gospodarstwie. Oprócz wielu metod użycia służących do samodoskonalenia się, JU 99 CE może być używany do energetyzowania wody pitnej, kosmetyków, roślin czy otoczenia.

Jego wydajność może być wzmocniona przez użycie Power Booster with Transfer Disk (PBT 2000). W celu przesyłania energii na odległość polecamy użycie Transfer Couple TD 99. W tym celu należy umieścić jeden z elementów TD 99 naprzeciw rurki wylotowej urządzenia, drugi element zaś np. w portfelu. W ten sposób możliwe jest przesyłanie generowanej energii na dowolną odległość, praktycznie bez żadnych strat!

Dodatkowo, każde urządzenie radioniczne umieszczone w polu działania JU 99 CE, lub jakiegokolwiek innego Welz Chi Generator'a będzie znacznie bardziej efektywne. Będzie to po prostu urządzenie radioniczne zasilane energią Orgonu!!!

Można go używać dowolną ilość czasu, 24 godziny na dobę, korzystając z dołączonego bezpłatnie w komplecie prostownika, co pozwala zaoszczędzić wydatki na drogie baterie 9V! Oczywiście opcja użycia baterii jest dostępna.

Rurka wylotu wykonana ze srebra: Srebro jest podstawowym materiałem wykorzystywanym w urządzeniach służących do energetyzowania ciała.

Stała częstotliwość o wartości 7.83 Hz: Tzw."Częstotliwość Schumann'a ", lub inaczej, Częstotliwość Ziemi, niezwykle wszechstronne zastosowanie: Jak twierdzą specjaliści zajmujący się charakterystyką mózgu, jest to częstotliwość przynosząca wiele korzyści: pomaga uzupełnić wypływającą energię, generuje stan ułatwiający kontrolę umysłu, ułatwia naukę, wzmaga koncentrację, i wiele innych.

Bez względu na cel do jakiego będzie użyte to urządzenie bezspornym jest fakt że, JU 99 posiada cenę umożliwiającą zakup praktycznie w każdym gospodarstwie domowym!

Sugerowane Zestawienia Sprzętu i Ich Wykorzystanie

© 1996 Hyper Space Communications & Technologies Inc.