Lider w Technologii Orgonu i Radionice!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
        Fitness, Sportu, Kulturystyki
             Tworzenia Przyszłości,
                  Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria


Welz Chi Generators (Generatory Orgonu)


Służą do energetyzowania siebie oraz wzbogacania w dodatkową energię wszelkich działań na odległość. Mogą być używane w zestawieniu z programami radionicznymi, jak i starszego typu urządzeniami radionicznymi (wszelkiego rodzaju urządzenia nie wyposażone w Welz Chi Generator) Wszystkie urządzenia radioniczne produkcji HSCTI mają wbudowany generator orgonu (Wlelz Chi Generator).


Performer 2400 = Wysoce wydajne Urządzenie Specjalistyczne - metoda niewidocznego wpływania na zwiększanie wydolności organizmu,
w pełni zgodna z prawem i niemożliwa do wykrycia !!!


Najwyższej klasy Generator Orgonu Welz'a, specjalnie zaprojektowany dla osób zajmujących się zawodowo sportem, kulturystyką, fitness. Dwanaście precyzyjnych ustawień pozwala wykorzystać urządzenie dla praktycznie każdej dyscypliny sportowej.

performance enhancing equipment

Performer 2400 może być używany do zwiększenia wydajności organizmu do jego maksymalnego poziomu. Dodatkowo,
w przeciwieństwie do wszystkich innych środków dopingujących, stosowanie tego urządzenia nie może być wykryte przez nawet najbardziej wysublimowany test antydopingowy. Pomijając ten fakt użycie tej technologii jest absolutnie legalne!!!

Performer 2400 posiada wbudowany specjalnie zaprojektowany Moduł Częstotliwości pozwalający na ustawienie dwunastu, bardzo precyzyjnie określonych częstotliwości taktowania generowanego orgonu. Każda z tych częstotliwości odpowiada konkretnym obszarom zastosowania podczas treningu sportowego:

  1. Niezwykle relaksujący (częstotliwość wytwarzania przez mózg endorfin), wzmacnia            mięśnie pleców oraz muskułów,
  2. Częstotliwość wytwarzania przez mózg HGH, pomaga rozwijać powłokę mięśniową            ciała, przyspiesza rekonwalescencję, wywołuje efekt odmładzający,
  3. Zmniejsza uczucie zmęczenia, wyczerpania, pozwala na zwiększenie ilości ćwiczeń,
  4. Concentration and Precision, especially for golf, target practice, etc., reduce Fear
  5. Witalność, koncentracja na: Abs, Legs, Glutes
  6. Witalność, koncentracja na : ramionach, barkach, dolnej części pleców, klatce            piersiowej,
  7. Ugruntowanie, zwiększa tolerancję na stres, daje poczucie relaksu, zwiększanie            zdolności przyswajania wiedzy, polepszenie koordynacji pomiędzy umysłem
           a ciałem,
  8. Koordynacja, poprawa nastroju psychicznego, zmniejszenie odczuwania bólu,            zwłaszcza bólu głowy, zwiększenie zdolności przyswajania wiedzy, zwiększanie            poziomu fizycznej siły, szczególnie widoczne dla słabych grup mięśni,
  9. Zwiększa przyswajanie przez organizm suplementów odżywczych,
10. Energia, witalność, "okno" do wprowadzania do podświadomości komend            autosugestii, efekt "odmładzania" organizmu, zwiększenie masy mięśniowej,
11. Poczucie bycia niepokonanym w sporcie, wzmaganie agresji, energetyczny steryd,
12. Działanie znieczulające, pobudzające wigor i koncentrację, ogólne podniesienie            wydajności organizmu

Performer 2400 wyposażony jest w specjalny dysk transferujący energię, pozwalający
na stałe i niezauważalne wykorzystanie urządzenia w każdej sytuacji.


Wzbogacając Performer 2400 o urządzenie wzmacniające, np. EPM 2400 można, oprócz podwojenia wydajności urządzenia, wzbogacać transmisję o dodatkowe częstotliwości.

Oczywiście, urządzenie to może być używane w taki sam sposób jak wykorzystuje się Generatory Orgonu, tj. można używać w połączeniu z Programami Radionicznymi lub dowolnie wybranymi Filtrami.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję o zakupie tego unikalnego urządzenia, zwiększającego wasze możliwości fizyczne i psychiczne, możecie zwrócić się do nas
z prośbą o indywidualny 24-ro godzinny test "na odległość". Określcie tylko, które z 12 nastawień Performer'a 2400 chcielibyście przetestować, a firma HSCTI dostarczy Państwu e-mailem, odpowiednie łącze strukturalne do urządzenia znajdującego się w naszym laboratorium, w celu bezpośredniego doświadczenia przez Państwa unikalnej skuteczności tego urządzenia.


Niskie Częstotliwości, Urządzenia Do Kontroli Umysłu i Performer 2400

Obecnie, na rynku znajduje się bardzo wiele wysokiej klasy urządzeń do wpływania na czynność mózgu za pomocą światła i dźwięku. Stymulują one mózg pośrednio za pomocą impulsów świetlnych, których źródłem są okulary o specjalnej konstrukcji i fal dźwiękowych dostarczanych poprzez stereofoniczne słuchawki. Są one skuteczne, jednakże działanie ich ustępuje w momencie zdjęcia z głowy słuchawek i okularów.

Oczywistym jest, że niemożliwym jest używanie tego typu urządzeń w sytuacjach, kiedy są one naprawdę potrzebne: na ważnym spotkaniu biznesowym, wydarzeniu sportowym czy randce.
Także w zaciszu domowym raczej trudnym jest pisanie czy tworzenie np. obrazów z tego typu urządzeniami na głowie.


Tej podstawowej wady pozbawiony jest Performer 2400!!!
Co powoduje że możliwości jego wykorzystania są praktycznie niczym nieograniczone!!!

Po prostu należy ustawić żądaną częstotliwość: alfa, beta , theta czy delta i w chwili kiedy znajdziemy się w polu Orgonu o Niskiej Częstotliwości Pulsowania mózg dostosuje się do niej prawie natychmiast. Dzieje się tak, ponieważ energia orgonu jest pochłaniana praktycznie przez każdą komórkę ciała.

Drugą unikalną cechą tego urządzenia jest fakt że energia ta może być przesyłana praktycznie na dowolną odległość bez żadnych strat!!!
Wystarczy tylko użyć strukturalnego łącza jakim jest dysk transferowy lub którykolwiek ze specjalnych wzmacniaczy mocy, włożyć go do kieszeni, ustawić Performer 2400 na żądany program i iść na salę treningową, zawody czy randkę. Nikt nie jest wstanie zauważyć że korzysta się z pomocy tak zaawansowanej i wysublimowanej technologii.

Podręcznik, który dodawany jest do urządzenia, dokładnie opisuje sposób użycia Performera 2400, w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości, w osiąganiu jak największych korzyści podczas sportowych zawodów i w osobistym rozwoju.

Rozmiar: 28 x 15,8 x 7 cm.

Sugerowane Zestawienia Sprzętu i Ich Wykorzystanie

© 1996 Hyper Space Communications & Technologies Inc.