Lider w Technologii Orgonu i Radionice!
Najmniejszą Odległością Pomiędzy Dwoma Punktami Jest Strukturalne Łącze!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
        Fitness, Sportu, Kulturystyki
             Tworzenia Przyszłości,
                  Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria


Urządzenia Radioniczne wspomagane Orgonem


Przeznaczeniem Urządzeń Radionicznych jest tworzenie połączeń strukturalnych. Przeznaczeniem Generatorów Orgonu (Welz Chi Generator) jest wytworzenie niezbędnej ilości energii do wywołania efektów działania na odległość!
ATGS 3000 i RAD 5 są generatorami orgonu o formie okręgu. Ich dysze wylotowe skierowane są ku środkowi okręgu. Ustawienia częstotliwości tych urządzeń są ustawieniami radionicznymi.


RAD 2400 HD - Urządzenie Radioniczne Wysokiej Mocy de Luxe
najwyższej klasy urządzenie radioniczne


RAD 2400 HD
Urządzenie radioniczne
o zwiększonej wydajności. Posiada wbudowany najwyższej klasy Generator Orgonu, taki sam jaki jest zastosowany w urządzeniu LPOG 2400 i Performer 2400. posiada również płytkę do określania wartości ustawień strukturalnych łączy, wykonaną z orgonitu. Dwa zestawy potencjometrów, po trzy każdy, służą do ustawiania wartości łącza celu oraz wykonywanego działania. Pozostałe dwa potencjometry przeznaczone są do określania częstotliwości impulsów wbudowanego Modułu Generatora Orgonu o Niskiej Częstotliwości Taktowania.

 

Wzbogacenie urządzenia radionicznego energią życia (orgon, energia Chi) powoduje stworzenie niezwykle efektywnego urządzenia, będącego nieocenioną pomocą w osiąganiu zamierzonych sukcesów.
Urządzenie posiada sześć pre instalowanych częstotliwości taktowania fal mózgowych niezwykle przydatnych podczas "procesu doskonalenia siebie" oraz możliwość płynnego ustawienia częstotliwości.

Theta 3.5 HZ -- Super Learning, szczególnie do nauki języków
Theta 6.3 Hz -- Super Learning oraz Poprawa Zdolności zapamiętywania
Alpha 7.83 Hz -- Rezonans Ziemi! Inwencja, Kreatywność
Alpha 7.0 Hz -- pobudzanie ESP (Extra Sensory Projection)
Alpha 12.0 Hz -- "Uziemienie" Siebie
Beta 14.1 Hz -- Wzmaganie wydajności w codziennej aktywności, mentalna i fizyczna energia
Płynna regulacja, zakres 0.5 - 90Hz -- tak jak w modelu ESM 2000

Ta zdecydowanie wykraczająca w przyszłość technologia wzbogaca działania radioniczne o ciągłe i pełne mocy pole energii życiowej umożliwiające osiąganie zamierzonych efektów w możliwie najkrótszym możliwym czasie! W celu zwiększenia dwukrotnie mocy urządzenia można połączyć moduł EPM 2400 do RAD 2400 HD!

RAD 2400 HD posiada na wyposażeniu jeden dysk transferowy - do przesyłania energii na odległość.
Wbudowany Regulator Napięcia eliminuje skoki napięcia zapewniając stałą wartość 8V.  Ma to szczególne znaczenie przy energetyzowaniu ciała! 
Zasilanie:  Zasilacz prądu stałego, 12V, 200mA lub wyższy. 

Proszę używać filtrów archetypowych, astrologicznych lub programów RI 2400 CD czyPR 2000 CD w celu znaczącego zwiększenia możliwości, potencjał i efektywności tego urządzenia!!!

Niskie Częstotliwości, Urządzenia Do Kontroli Umysłu,
EPM 2400, LPOG 2400 i RAD 2400

Prawdopodobnie jedną z najważniejszych metod efektywnego wpływania na proces własnego rozwoju jest wykorzystanie wynalazku Generatora Energii Chi Welz'a będącego konsekwencją wykorzystania wiedzy na temat pracy ludzkiego mózgu. Ogólnie wiadomym jest że każda myśl, odczucie, poziom świadomości wpływa na częstotliwość fal mózgowych. W efekcie, można określić stopień świadomości niezbędny do osiągnięcia zamierzonych celów i wprowadzić mózg w pożądany stan. Ogólnie znana jest wiedza na temat czterech stanów świadomości zwanych Alfa, Beta, Theta i Delta. Wszystkie one zawarte są w niskim obszarze częstotliwości - od 1 do 30 Hz (herz - cykle na sekundę). Częstotliwości powyżej 30 Hz określane są terminem Gamma.

Metoda wpływania na mózg w celu wywołania w nim określonych częstotliwości wcale nie jest nową. Już w 1930 roku naukowcy odkryli że utrzymująca się stymulacja świetlna wprowadza mózg na częstotliwość równą częstotliwości stymulacji. Przez dziesięciolecia, różnego rodzaju "guru new age" oraz liderzy sekt wykorzystywali tą wiedzę, bardzo często na poziomie dźwięków niesłyszalnych dla człowieka lub działając na podświadomość, w celu uczynienia słuchaczy/wiernych bardziej uległymi na głoszone prawdy. Znacznie wcześniej szamani używali w tym celu bębnów (powtarzających się częstotliwości lub uderzeń o niskiej częstotliwości) w celu wprowadzania uczestników obrzędów w stan odmiennej świadomości wywołujący doznania nieosiągalne dla człowieka w stanie normalnej dziennej aktywności.
W naszych czasach, tego typu zabiegi (częstotliwości) używane są w sytuacji gdy celem jest czasowe zwrócenie i przykucie uwagi na określonym działaniu, jak np. podczas pokazów
mody, prezentacji produktów, w reklamie telewizyjnej, wojskowym treningu, żeby wymienić tylko kilka. 

Na rynku można znaleźć całą gamę wysokiej klasy urządzeń do wpływania na stan umysłu za pomocą dźwięku i światła. Wszystkie one jednak mają jedną bardzo dużą wadę: wywołują one określony stan umysłu tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy mamy na głowie słuchawki i okulary.

Oczywistym jest że nie można stosować tych urządzeń w sytuacjach kiedy naprawdę mogą być przydatne. Spróbujcie sobie Państwo wyobrazić że zjawiacie się na jakimś niezwykle dla was ważnym spotkaniu np. biznesowym w słuchawkach i srebrnych okularach. Dodatkowo, poddając się tego typu sesjom nie można robić notatek, oddawać się pracy twórczej itd. aż do momentu zakończenia sesji, ale wtedy mózg wraca do "normalnego" dla siebie stanu. 

W tej właśnie kwestii Rad 2400 zdecydowanie różni się od wszystkich innych dostępnych na rynku urządzeń przeznaczonych do stymulacji mózgu.
Odkryliśmy że technologia jaką oferuje Welz Chi Generator jest zdecydowanie bardziej użyteczna niż jakiekolwiek urządzenie wykorzystujące dźwięk i światło. Powody są oczywiste: Generator może być ustawiony na dowolną, precyzyjną częstotliwość jaką chcemy osiągnąć - Alfa, Beta, Theta, Delta. Kiedy osoba znajdzie się w polu działania Orgonu o Niskiej Częstotliwości, mózg dostraja się do niej niemal natychmiast. Dzieje się tak, ponieważ organizm niejako każdą komórką ciała chłonie energię życia nie broniąc się przed przypisaną jej częstotliwością.
Najbardziej spektakularną różnicą w stosunku do innych urządzeń jest fakt że energia ta może być przesyłana bez strat na dowolną odległość.
Wystarczy tylko użyć strukturalnego łącza, jakim jest np. dysk transferowy urządzenia RAD 2400, umieścić go w kieszeni i iść na spotkanie w interesach, randkę, do sali ćwiczeń.
Nikt nie zauważy Państwa niewidzialnego pomocnika! 

Sugerowane Zestawienia Sprzętu i Ich Wykorzystanie

© 1996 Hyper Space Communications & Technologies Inc.