Lider w Technologii Orgonu i Radionice!
Najmniejszą Odległością Pomiędzy Dwoma Punktami Jest Strukturalne Łącze!

Urządzenia Radioniczne Wspomagane Orgonem Przeznaczone Do:
   Samodoskonalenia,
        Fitness, Sportu, Kulturystyki
             Tworzenia Przyszłości,
                  Kontroli Umysłu, i
                       Tworzenia Pozytywnych Rozwiązań!

HOME
orgone technology
Nowy Program Power Radionics:
Do Pracy z Chi Generatorem!!!

Generatory

Akcesoria


Programy "Power Radionics"


Tak jak w przypadku Urządzeń Radionicznych, przeznaczeniem Radionicznych Programów jest tworzenie strukturalnych łączy. Przeznaczeniem Welz Chi Generator'a jest wytwarzanie energii życia. Jeżeli połączy się strukturalnie te dwa elementy otrzymamy bardzo wydajną i niezwykle wszechstronną stację radioniczną z wzmacniającą energią każde radioniczne działanie.

RI 2400 CD - Radioniczny Program i interfejs dla komputerów PCProgramy Radioniczne zostały zaprojektowane aby pomagać osiągać:

    Zamierzony sukces szybciej i w łatwiejszy sposób !!!
    Bardziej efektywne i spektakularne rezultaty!!! 
    Po prostu włączamy komputer i ...!!!

RI 2400 CD --Radioniczny Program dla komputerów PC


Dlaczego Radionika wspomagana Orgonem?

Radionika wspomagana Orgonem jest gigantycznym krokiem w przód w stosunku do wszystkich innych urządzeń radionicznych czy radionicznych programów!

Dodaje ona silne pole energii do wykonywanego działania. Oznacza to stałe działanie energii
w kierunku osiągnięcia rezultatów zaprogramowanych w komputerze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu strukturalnego łącza pomiędzy Generatorem Orgonu, Programem i obiektem - celem wykonywanej operacji. Z tego względu każdy program wyposażony jest w indywidualną kartę transferową i odpowiedni plik korespondujący umieszczony w programie, który łączy ustawienia "efektu" i "celu" urządzenia radionicznego z funkcjami "efektu" i "celu" programu.

Kolejną niezwykle istotną cechą odróżniającą Power Radionics Program od wszystkich innych programów dostępnych na rynku jest fakt, że oprócz ustawień dla "Efektu" i "Celu"" dodaliśmy jeszcze:

(1) funkcję transferu orgonu aby przesycić energią opisywany Program Radioniczny

(2) podstawową energię ("Basic Action") ustawienie które wzmacnia relację pomiędzy       "efektem" i "celem" otaczając je polem dominującej energii

(3) ustawienie dla energii efektu co wywiera wpływ na otoczenie "celu" powodując        przyspieszenie osiągnięcia ogólnego sukcesu, i

(4) ustawienie na alternatywny cel.  Może być także użyte jako funkcja "ugruntowująca".  Funkcją tego ustawienia jest uniknięcie negatywnych skutków w sytuacji kiedy energia "efektu" nie może osiągnąć zamierzonego "celu" ze względu na interferencję czy blokadę.

Wszystkie te Niezwykle Ważne Ustawienia Dostępne Są Tylko w Naszych Programach.

Brak niniejszych funkcji w opracowaniach innych twórców w oczywisty czyni je podrzędnymi w stosunku do wyrobów HSCTI !!!

Program ten może być używany samodzielnie,lub w zestawieniu z generatorem orgonu(Welz Chi Generator).  Jednakże najlepiej sprawdza się w połączeniu z urządzeniami: RAD 2000, RAD 2400 HD, a zwłaszcza z RAD 5 wyposażonym w 5 wysokiej mocy generatorów orgonu, po jednym dla każdego z ustawień PR 2000 CD.  W rzeczywistości RAD 5 został zaprojektowany po stworzeniu PR 2000 CD.  

W celu przeprowadzania kilku operacji jednocześnie, RAD 5 lub ATG 12 są doskonałym wyborem. Używając ATG 12 można przeprowadzać do 12 operacji jednocześnie!!! 

Program Radioniczny jest dużą pomocą dla osób które maja trudności w pracy z płaszczyzną do wyznaczania ustawień radionicznych swoich urządzeń radionicznych.

Zawiera ponad 1,000 obrazów -- nieocenione źródło dla każdego poważnego operatora!!!

Zwłaszcza magicy docenią dołączone sigile Mniejszego Klucza Króla Salomona, Piktogramy Abrahama, talizmany, Grimoire Fausta, Mądrość Piramid, Goecję, i wiele, wiele innych!!!

RI 2400 CD pozwala na symultaniczne przeprowadzanie kilku operacji jednocześnie!

Sugerowane Zestawienia Sprzętu i Ich Wykorzystanie

© 1996 Hyper Space Communications & Technologies Inc.